PRÍpADY

Robí nám radosť, 

robiť radosť vám.

AKO SME POMOHLI KLIENTOM

Ste živnostník? Alebo vlastníte s.r.o.?
Viete o tom, že môžete získať peniaze aj bez dokladovania príjmu?
Pomohli sme takmer 300 klientom!
Situácia väčšiny z nich bola na prvý pohľad neriešiteľná.

Libor KYTKA

0915 950 939

Prípad č. 1:

NÍZKY PRÍJEM

Klientka pracuje v oblasti gastronómie. Jej príjem sa rovná minimálnej mzde. Túžila si však kúpiť byt, ktorý by spĺňal jej kritériá. Presne taký sme jej našli prostredníctvom obchodných partnerov z realitnej kancelárie. Otázku financovania sa podarilo vyriešiť hypotekárnym úverom a pomocou stavebného sporenia aj napriek nízkemu príjmu.

Prípad č. 2:

REKONŠTRUKCIA BYTU

Z tejto klientky sa stala rodinná známa. Chcela kúpiť byt, ktorý bol v neobývanom a v zlom technickom stave. Poloha bytu jej však veľmi vyhovovala. Otázne bolo, ako získať potrebné množstvo finančných prostriedkov na kúpu a rekonštrukciu súčasne. Pri troche snahy sme Barborke pomohli nájsť riešenie a zámer nového bývania vo vysnívanej lokalite dotiahli do úspešného konca.

Prípad č. 3:

CUDZINKA

Pani z Ruska mala špecifickú požiadavku. Chcela si na Slovensku kúpiť rekreačnú chatu. Aj napriek tomu, že bola cudzím štátnym príslušníkom, kúpu chaty sa podarilo úspešne zrealizovať bez väčších ťažkostí.

Prípad č. 4: 

NETYPICKÁ POŽIADAVKA

Klient prišiel so špecifickou požiadavkou, že by si želal vlastnú pražiareň kávy. Požiadal nás o pomoc s jej financovaním. Situácia nebola úplne jednoduchá, ale klient je už momentálne šťastným majiteľom pražiarne kávy.

Prípad č. 5:

ŽIVNOSTNÍCI

Snom mladej rodiny bolo postaviť si vlastný domček. Tak, aby sa mohli z neho tešiť bez toho, aby ich finančne zruinoval. Situácia bola zložitá v tom, že obaja boli živnostníci a ich príjem na daňovom priznaní bol doslova nula. Postupne sme našli cestu a ani to „nebolelo“. Dom momentálne rastie v celej kráse, doslova ako „huba po daždi“.

Prípad č. 6:

DOFINANCOVANIE

Ďalšia mladá rodina, ktorá chcela bývať v dome podľa svojich predstáv. Najprv sme vybavili hypotekárny úver a dom si postavili. Následne ale zistili, že by potrebovali ešte viacero veci na dome dokončiť, peniaze sa však minuli. Jediným riešením bolo dofinancovanie. Všetko sa nakoniec podarilo bez zbytočnej administratívy a zdĺhavých procesov.

Prípad č. 7:

PRESTAVBA RODINNÉHO DOMU

Veľmi zaujímavá situácia a skúsenosť. Klientka bola v slepej uličke. Riešila prestavbu a prístavbu rodinného domu, ktoré potrebovala pomôcť financovať ešte pred samotnou kolaudáciou. Zápis takejto nehnuteľnosti je ale možný až po jej kolaudácií, ktorá však nemôže prebehnúť pred dokončení stavby. Nutne však potrebovala peniaze práve na dokončenie prístavby, a tak sa nechtiac ocitla v patovej situácií. Zvládli sme to. Peniaze na účet prišli. Momentálne dokončuje prestavbu domu a s kľudom si ho užíva.

Prípad č. 8: 

NERIEŠITEĽNÁ SITUÁCIA

Vybavili sme s klientom hypotekárny úver na výstavbu domu. Potrebovali sme však vybaviť aj ďalšie dofinancovanie, vzhľadom na to, že nám peniaze z hypotéky nepostačovali. Klienta ale nepúšťal DTl vzorec v banke. Nakoniec sme však riešenie našli a klient peniaze na dofinancovanie domu v krátkom čase získal.

VIEME

Kto pracuje tvrdo na budované pohodlného života či napĺňaní svojich snov, zaslúži si celkom nový model finančného plánovania. Väčšina súčasných finančných poradcov totiž zaspala v minulom storočí a o ich produkty má dnes záujem len málokto.

NEVZDÁVAME SA

Nepoznáme slovo – nie je možné. Vyriešime aj veľmi špecifické prípady. Presvedčíme vás. Nachádzame finančné riešenia aj tam, kde sa iní vzdávajú.

Kontakt

Mobil

0905 596 028

Email

administrativa@zivotvpohode.sk

Adresa

Duklianska 7
971 01 Prievidza

Zavolajte nám

0915 950 939

alebo sa s nami spojte cez formulár

Všetky situácie sú riešiteľné.

Zásady ochrany osobných údajov

2 + 13 =