REAlity

Neuspokojte sa s hocijakou hypotékou.
Hľadajte VÁŠ hypotekárny úver.

Hypotekárny úver je pre nás doslova hračkou

Náš tím hypotekárnych maklérov – špecialistov vám pomôže nájsť najvhodnejší hypotekárny úver na trhu. Od súčasných majiteľov nehnuteľností, ktorí hľadajú možnosť refinancovania až po nájomcov, ktorí sa snažia stať majiteľmi nehnuteľností po prvýkrát.

Súčasní majitelia nehnuteľností môžu byť vďaka hypotéke schopní refinancovať všetky aktuálne úvery a znížiť tak ich zbytočne vysokú úrokovú sadzbu a/alebo zmeniť celkovú dobu splácania úveru. Prostredníctvom vhodnej hypotéky je možná tiež konsolidácia nevýhodných dlhov či výber a čerpanie finančnej hotovosti. Ak hľadáte širokú škálu využitia hypotekárnych úverov, potom už nemusíte pátrať ďalej. S nami máte vždy prístup k najvýhodnejším riešeniam.

Druhy a možnosti použitia úverov na bývanie

KÚPA NEHNUTEĽNOSTI

Rozhodli ste sa kúpiť nový dom alebo byt, ale neviete, kde a ako začať? Predtým, ako sa rozhodnete popozerať po novej ideálnej nehnuteľnosti pre vás, by ste mali najprv získať predbežný súhlas niektorej z bánk na určenie maximálnej výšky budúcej hypotéky, na ktorú máte nárok. Pomôžeme vám. Skontrolujeme váš príjem a aktíva a zabezpečíme predbežný súhlas banky. Zjednodušíme na minimum postup schvaľovania hypotéky na bývanie ako aj celý úverový proces.

REKONŠTRUKCIA A MODERNIZÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Chcete novú kuchyňu a čerstvé farby? Chcete znížiť účet za energie výmenou okien? S úvermi na rekonštrukciu alebo modernizáciu bývania môžete transformovať svoj súčasný domov na vysnívaný. Úver na bývanie môže predstavovať spôsob, ako už dnes vylepšiť bývanie a zostať pritom v rámci svojho rozpočtu. Navyše vydarená investícia zvýši aj celkovú hodnotu vašej nehnuteľnosti.

VÝSTAVBA NEHNUTEĽNOSTI

Postaviť dom nie je žiadna sranda a pre jeho financovanie to platí o to viac. Všetkým z vás, ktorí na myšlienke novostavby trváte a rozhodli ste sa vyhrnúť si rukávy a do výstavby ísť, pomôžeme, okrem samotného financovania stavby, aj s celou škálou povolení či potvrdení.

REFINANCOVANIE ÚVERU

Možno práve vy si s nami odnesiete možnosť získať a využiť nižšie úrokové sadzby akýchkoľvek aktuálnych úverov, možno sa vás týka úspešná konsolidácia existujúcich účtov či dlhov, vyčlenenie peňazí na ďalšie výdavky alebo skrátenie doby splácania existujúcej hypotéky. Neplaťte na úveroch viac, ako je nutné. Ukážeme vám, ako ušetriť a vyzrieť na úvery.

Ďalšie možnosti

KONSOLIDAČNÉ ÚVERY

Poznáme všetky úverové riešenia a k dispozícií máme širokú škálu možností, ako vyriešiť napríklad konsolidáciu dlhov. Konsolidačné úvery sú typom refinancovania, ktoré spotrebiteľovi umožňuje splácať rôzne nezabezpečené dlhy ich zlúčením do jednej pôžičky s jednou mesačnou splátkou. To môže v priebehu času pomôcť zlepšiť vaše kreditné skóre napríklad v bankových domoch.

ZLÚČENIE
ÚVEROV

Väčšina spotrebiteľov zvažuje konsolidáciu dlhu pre nezabezpečené úvery, ktoré poskytujú vysokú úrokovú mieru, ako sú kreditné karty, rýchle pôžičky, splátkový nákup a iné. Cieľom takéhoto úveru je zlúčenie viacerých nevýhodných pôžičiek do jednej výhodnej. Nižšia mesačná splátka pritom poteší a je dostupná pre každého.

PORADÍME BEZPLATNE

Každý úver na bývanie má svoj špecifický dôvod, účel a zameranie. Kľúčom je pochopenie jednotlivých rozdielov a výhod každého z nich skôr, ako si vyberiete ten „najlepší“ pre seba a svoju situáciu. Pomôžeme vám bezplatne nájsť najvýhodnejší úver, ktorý bude zároveň tým najvhodnejším na situáciu, v ktorej sa nachádzate.

Pomôžeme Vám skonsolidovať nevýhodné úvery

Ak sme vás zaujali, napíšte nám. Radi sa s vami stretneme.

Zásady ochrany osobných údajov

4 + 15 =