HYPOTÉKY

Zverte sa do rúk profesionálneho

hypotekárneho špecialistu

Čo je hypotekárny úver?

Hypotekárny úver je dlhodobý úver poskytovaný bankou so zavedením záložného práva na nehnuteľnosť na území SR s dobou splatnosti od 4 do 40 rokov.

Výhody hypotekárneho úveru spočívajú práve v jeho dlhej dobe splácania, nižšej mesačnej splátke, nižšom úroku a v neposlednom rade dokáže jeden hypotekárny úver vyriešiť a zlúčiť všetky iné Vaše existujúce menej výhodné bankové aj nebankové úvery do jedného za získania výhodnejších podmienok.

Vyskúšajte našu

hypotekárnu kalkulačku!

Vedeli ste, že hypotéka nie je iba jedna?

Ktorá je tá pravá pre Vás?

Pri rozhodovaní sa, či ísť alebo neísť do hypotekárneho úveru, je dôležité poznať aj jednotlivé druhy hypotekárnych úverov. Prečo? Z jedného jednoduchého dôvodu. Aby ste si vedeli a mohli  svoje počiatočne podmienky, v ktorých sa práve nachádzate, upraviť tak, aby výsledný hypotekárny úver bol čo najvýhodnejší práve pre Vás.

Úplne najlepšie je, ak sa dostanete do rúk rozumného a objektívneho hypotekárneho špecialistu, ktorý všetky prípadne riziká a nepríjemnosti s vybavovaním hypotéky eliminuje za Vás. Ak však chcete byť obozretní a informovaní, máme pre Vás pár užitočných informácii a faktov na tému hypotéka v pohode.

Pomôžeme Vám s výberom hypotéky?

Ak sme vás zaujali, napíšte nám. Radi sa s vami stretneme.

Zásady ochrany osobných údajov

9 + 3 =

Neviete si vybrať?

Nevadí, bezplatne Vám poradíme.