KLIENT

Spolu vytvoríme život 

podľa vašich predstáv

Nekomplikujte zbytočne svoje financie

Postupom času sa naše peniaze často až nekontrolovateľne komplikujú. Veľakrát máme viacero bankových účtov, pričom niektoré sú nečinné, neaktívne či zbytočné. Povinne platíme ročný poplatok a využívame zastaralé investičné produkty, ktoré v dnešnom prostredí nemajú žiadny väčší význam, ba dokonca sú výrazne pod úrovňou ich výkonnosti. Disponujeme nespočetným množstvom kreditných kariet, ktoré sa nás snažia udržať v kolobehu večných dlhov.

Zjednodušíme a zlacníme váš život

Sme na trhu najmä preto, aby sme tok vašich financií zmenili k lepšiemu. Pretože, keď si porovnáme dostupnú ponuku štandardných a veľakrát priemerných finančných produktov a služieb potrebných na efektívne spravovanie peňazí zistíme, že klienti s nimi v skutočnosti len naprázdno „šliapu kapustu“ a v skutočnosti nebudujú a nezveľaďujú svoj majetok.

Bez sprievodcu ani na krok

Pracovali ste tvrdo, šetrili celý život na to, aby ste si užili cestovateľské dobrodružstvo. Vydáte sa na výlet napríklad do Kostariky, aby ste preskúmali hlboké jaskyne, postavili sa na úpätie majestátnych vodopádov a zo sopky sa dotkli oblohy. Keď si však výlet objednáte cez internet, po príchode ihneď zistíte, že realita vaše dobrodružstvo posadí a zapadne prachom. Ak si však vyberiete pre svoj výlet sprievodcu, razom zistíte, že vaše možnosti sú ďaleko väčšie. Rovnaké pravidlo platí aj vo svete peňazí. Bez finančného poradcu začnú peniaze pracovať až v horizonte troch a viac rokov. S nami vidíte výsledky už po jednom roku.

Zistite, či váš finančný plán stojí na pevných základoch

Chcem zistiť

Vytriezvenie

Keď počujete tieto príbehy, ste naplnení nádejou a optimizmom. Potom prídete domov, chrumkáte čísla a zisťujete, že bude trvať najmenej desať rokov, kým svoje úvery splatíte. A možno aj viac. Nemôžete uvažovať o predčasnom odchode do dôchodku, nieto ešte o odchode do dôchodku tesne po tridsiatke. To človeka určite odradí. Pozeráte sa na iných ľudí a počúvate ich príbehy, porovnávate sa s nimi a potom sa čudujete, kde a prečo sa všetko pokazilo, prečo práve vy nemáte nič.

Neporovnávajte sa s ostatnými

Za posledných 90 rokov sme videli nespočetné množstvo finančných a ekonomických expertov, ktorí predpovedali na trajektóriách národných ekonomík, akcií, indexov a všetkého ostatného pod slnkom, ako sa budú vyvíjať finančné trhy.

Namiesto toho, aby ste svoju finančnú budúcnosť riadili radami expertov, celebrít a kohokoľvek, kto si nájde cestu pred publikum, mali by ste radšej dôverovať ľuďom, ktorí pracujú pre vás a pre váš vlastný plán.

Jediní ľudia, ktorí zlyhávajú vo svojich financiách sú tí, ktorí nemajú vlastný plán.

Dlh

znižuje

slobodu.
Úspory

ju zvyšujú.

~

Tento koncept je pomerne ľahko pochopiteľný a pomerne bežný. Svet naokolo nás neustále bombarduje množstvom vecí, ktoré si neskôr tak či tak kúpime. Stačí 10 minút prehliadania obľúbenej sociálnej siete a vidíte desiatky lákavých reklám, ktoré sú zacielené konkrétne na vás. Značky vedia, kto ste a čo sa vám páči. Dokonca vás sledujú naprieč platformami. Instagram, Facebook, je to jedno a stále to isté. Predajcovia robia všetko, čo je v ich silách. A dôvod? Pretože im to funguje. Nie je to nevyhnutne zlá vec, ale táto hra je najmä hrou s vašou peňaženkou.

Dlh je však v spoločnosti v skutočnosti obrovským problémom. Keď sa stretnete so situáciou, v ktorej uvažujete o využití úveru alebo pôžičky, zvyčajne uvažujete o dvoch veciach:

Výška úveru a výška splátky.

Žiaľ, toto veru nie je správny spôsob, ako vôbec začať analyzovať situáciu v momente, keď snívame o pôžičke.

Rozhodnúť

sa je ťažké

Mnohí ľudia sú príliš vystrašení na to, aby sa pozreli pod kapotu vlastných financií, diagnostikovali potenciálne problémy a vypracovali plán na ich odstránenie.

Výsledky

prezentujú

našu
prácu

od začiatku

Väčšina z nás si myslí, že hovoriť o peniazoch je: trápne, nie nóbl, nevhodné, mätúce, zastrašujúce, nemorálne, nudné alebo platí ich akákoľvek kombinácia.

Mnohé štúdie ukazujú, že peniaze sú buď prvou alebo druhou najdôležitejšou otázkou pri rozvode. Mnohé páry by radšej prehovorili o neverách než o tom, ako zaobchádzajú s rodinnými financiami alebo koľko peňazí zarábajú a míňajú.

}

Je veľká šanca, že viete veľa o manželstve, zdraví a zamestnaní vášho najlepšieho priateľa, ale takmer nič o jeho financiách.

Úlohou finančného poradcu je analyzovať finančnú situáciu klienta, opýtať sa na jeho sny a navrhnúť mu plán, ako sa dostať z bodu A do bodu B čo najefektívnejšie.

Avšak, čo je úplne najpodstatnejšie, s nami uvidíte výsledky vášho rozumného hospodárenia už do jedného roka. Život v pohode je viac než len štandardné portfólio dostupných finančných služieb.

VIEME

Kto pracuje tvrdo na budované pohodlného života či napĺňaní svojich snov, zaslúži si celkom nový model finančného plánovania. Väčšina súčasných finančných poradcov totiž zaspala v minulom storočí a o ich produkty má dnes záujem len málokto.

Garantujeme

Za rastom vášho majetku však stoja rozumné rozhodnutia. Spoznajte viac než len priemerné portfólio finančných služieb.

Kontakt

Mobil

0905 596 028

Email

administrativa@zivotvpohode.sk

Adresa

Duklianska 7
971 01 Prievidza

Spojte sa s nami. Pomôžeme aj Vám! 

Ak sme vás zaujali, napíšte nám. Radi sa s vami stretneme.

Zásady ochrany osobných údajov

9 + 10 =